POU – zábavná aplikace do vašeho mobilu

19. leden 201314:01Autor Monika Hegarová

POU – zábavná aplikace do vašeho mobilu

Vzpomínáte si na dobu, kdy světem vládla elektronická hračka tamagoči? Museli jste se starat o malé zvířátko, krmit ho a hrát si s ním. Této japonské hračce už ale dávno odzvonilo. Ze scény ho vytlačil modernější „kolega“ Pou.


Hnědá hromádka, která na vás kulí obrovské oči. Směje se, jakoby měla astmatický záchvat, miluje sushi a ráda si hraje. Musíte dělat všechno pro to, abyste ji udrželi naživu. Teď si asi pravděpodobně řeknete, že to není nic nového pod sluncem. Ano, Pou toho má hodně společného s japonským tamagočim, přesto je ale vývojově lepší.


Nejen, že si ho můžete obléct od hlavy až k patě, ale také mu můžete vybrat tapety do kuchyně, pokojíčku a herny. V nabídce je toho spoustu. Obleky, vánoční kostýmy, halloweenské převleky, klobouky, brýle. Je libo kníra, vlasy až po zem, nebo řasy jako od Maybelline? Všechno je možné! Z hnědého „bobku" se tak během pár minut stane kočka, křeček, myš, kráva i králík. Stačí jen pár kliknutí.


Dalo by se říct, že je tato mimozemská příšerka velký labužník. Spořádá bez mrknutí oka lososa, chobotnici, mango, meloun, gumové medvídky, marschmallow, donuty, cheese cake a podobné dobrůtky. Nepohrdne ani nepřebernou škálou džusíků.


Nic není ale zadarmo, takže si na výše uvedené vychytávky musíte vydělat zlaťáky. Princip spočívá v tom, že vezmete Poua a hrajete s ním v herně různé hry, např. skákání do vesmíru, volný pád atd.


Touto aplikací zaženete nudu během pár minut. Můžete se domluvit s přáteli a uspořádat turnaj v piškvorkách, kde namísto křížků a koleček budete mít příšerku. I když to na první pohled vypadá jako ideální zábava pro 8leté děti, není tomu tak. Hrají ji všichni, bez ohledu na věk.


Jedinou podmínkou je mít telefon s androidem, samotná aplikace je zdarma a stáhnout si ji můžete TADY


Nezáleží na tom, kolik vám je let. Pou zabaví každého. Znáte přece přísloví – kdo si hraje, nezlobí :)

Sdílet článek YCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobiluYCube: POU – zábavná aplikace do vašeho mobilu