Maturitní ples 2013 - 2. díl

19. prosinec 201309:12Autor Libor Čada

Maturitní ples 2013 - 2. díl

V tomto druhém ohlédnutí za Plesem Kostka školy se dozvíte, jak žurnalisté hodnotí výkony moderátorů a kapely…


Moderátoři

Chudáci páni moderátoři. Byli ochuzeni o svůj večer plný potlesku, jelikož jejich povedené vtípky v zadních řadách zanikaly v šumu cinkajících skleniček a lidí smějících se pod vlivem alkoholových výparů. Věčná škoda, protože toto „sranda duo" by si potlesku zasloužilo nemalé množství.

Podle mě odvedli dobrou práci.

Zvládli to…

Myslím si, že moderátorská dvojice byla zvolena dobře. Kluci se nestyděli, jsou to komedianti a byli vtipní. Sedlo jim to a podle mě jim to šlo, akorát je obrovská škoda, že jim nešlo rozumět ani slovo. Slyšela jsem, že lidi vepředu rozuměli dobře, ale bohužel vzadu nebo nahoře nešlo slyšet nic. Ozvučení bylo hrozné, dokonce nám se při stužkování vypla hudba… To se moc nepovedlo.

Výběr moderátorů mi vyhovoval. Dobré na tom bylo to, že jeden byl čech a druhý slovák. Byli vtipní, dokázali zaujmout, a když se některý z nich někde ztratit, navzájem si pomáhali.

Chválim celkový humor, nápady, ako predstaviť triedy a odvahu. To, že zvuk nebol počuť, už nie je ich problém.

Dle mého nejlépe zvolená dvojice – byl to opravdu zvěřinec, nenucený, ale vtipný a bezprostřední. Pokud si „pánové" připravili vše sami, tak klobouk dolů – dveře k moderátorské kariéře jim budiž otevřeny. Jediným problémem byl zvuk – ten však sami neovlivní, na tom má podíl jiná sekce plesové společnosti.


Kapela

Nepochybuji, že se tito postarší pánové snažili přísedící rozproudit a roztancovat, nějak se to ale nedařilo. Možná bude chyba trochu někde jinde. Nevím, kam plesová společnost zahrabala svůj hudební sluch, ale v tomto případě zřejmě hodně hluboko. My maturanti si koneckonců vždy poradíme. Zakotvili jsme to ve vedlejším sále na diskotéce.

Páni sa stretli na pódiu, zahrali si a mohli ísť na pivko. Nekritizujem, ale ani nechválim.

Kapela byla složená z postarších pánů, kteří se v „rámci možností" snažili podat co nejlepší výkon. Většina mladých stejně skončila na diskotéce, takže výběr asi nebyl zrovna trefou do černého.

Tam byla kapela? Přiznám se, že tuhle část plesu jsem ignorovala. Mým rodičům se to možná líbilo, ale myslím, že my mladší jsme ani nevěděli, jestli nějaká kapela vůbec hraje.

Kapela byla nevýrazná, většina jí ignorovala.

Ajajaj, kapela mi nějak unikla, ani nevím, kdo tam hrál… J

Kapelu v hlavním sále jsem snad ani neslyšela. Spíše jsem se pohybovala na akci, která byla vedle.

Zdali bylo zvolení kapely Skarti správné nebo ne – o tom vypovídá počet tanečníků na parketu.

 
V posledním díle se dozvíte,  co si žurnalisté myslí o půlnočním překvapení a tombole.

Sdílet článek YCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 2. díl