Maturitní ples 2013 - 3. díl

22. prosinec 201319:12Autor Libor Čada

Maturitní ples 2013 - 3. díl

V posledním díle se dozvíte, co si žurnalisté myslí o půlnočním překvapení a tombole.


Tombola

Přiznávám, že tombolu jsem v  průběhu celého plesu ani nezaregistrovala.  Krom pobavených tváří lidí procházejícími s dárky typu: Výstavní traktůrek, hranatý deštník, nebo lampion přání… Samozřejmě například takový flash disk může přijít i vhod. 

Tombola obsahovala hodně „zbytečností", myslím si, že by pro příště bylo lepší obstarat hodnotnější věci, než jsou hrníčky a obrazy.

V tombole se objevilo velké množství dárků a snad žádný neurazil, i když některé pobavily. Například dárek v podobě igelitky v igelitce mě vážně pobavil.

Jestli mám soudit podle vzhledu, tak vypadala honosně, ale troufám říct, že více než polovina výher byla složena z reklamních předmětů s logem firmy (hrníčky, bonbóny, propisky…), to se opravdu nezavděčí…
Tombolu jsem vůbec neviděla, ani jsem si lístky nekupovala. Ale slyšela jsem od ostatních, že dárky v ní byly pěkné.

Sponzori si naozaj hrabli do vrecka a „Plesovka" musela krásne mrkať očami. Tombola sa v skutku podarila.Půlnoční překvapení

Světelná show? Rozhodně originální. Pro někoho opravdu dobrá, pro jiného už možná tolik ne, ale tihle chlapíci s neonovými udělátky jistě věděli, co dělají. Celé vystoupení ovšem jaksi ztratilo na efektivnosti, když zůstaly rozsvícená nástěnná světla…

Půlnoční překvapení nemohu posoudit, protože jsem ho neviděla. Co jsem ale slyšela, tak se jednalo o nějakou světelnou show, která návštěvníky moc nenadchla.

Půlnoční překvapení jsem ani neviděla, což mě docela mrzí. Od ostatních jsem slyšela, že to byla světelná show a že se to celkem dalo, ale zůstala rozsvícená nějaká malá světla, tak to prý ztratilo efekt. 

Celou dobu jsem na něho čekala. A mě osobně se líbilo, i když někdo říkal, že to bylo na epileptický záchvat. 

Prišla som až na koniec, pretože mi nejakou záhadou unikol fakt, že sa začalo. No nápad bol originálny, len by to chcelo iný priestor.

Bylo originální, avšak bez upozornění na jeho průběh ho většina maturantů neměla možnost shlédnout. Názory se ale celkově mísí.

A na závěr ještě jedno hodnocení:
Tohtoročný ples, ako každý iný, mal svoje čaro a bol obzvlášť dôležitý, bol náš. Zorganizovať takúto akciu nie je nič jednoduché a myslím si, že i terajší tretiaci ako „Plesová spoločnosť" (ktorú sme poriadne videli až takmer dva týždne pred plesom) to zvládli, i napriek nervom (ktoré ako členka bývalej plesovky dobre poznám). Poprvýkrát sa mi podarilo vyhrať i v tombole, večer sme si ako trieda užili po svojom a veľmi dobre. Myslím si, že je zbytočné hodnotiť situáciu pred plesom, ktorá bola nesmierne chaotická, dôležitý je samotný ples a ten sa vydaril, atmosféra sa dotvorila prítomnými a okrem polnočného sa vyskytlo i veľa iných, zaujímavých, prekvapení. Jediné, čo by som však vytkla i ostatným plesom, je prítomnosť cudzích ľudí, ktorí školu poznajú buď z počutia, alebo vlaku. Hlavne verím, že nápad s Plesovými novinami sa ujme a nebola to iba jednorazová záležitosť..

Sdílet článek YCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. dílYCube: Maturitní ples 2013 - 3. díl