ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRU

20. březen 201411:03Autor Veronika Velcerová

ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRU

13.3. 2014/ VSETÍN – Lidový dům, plný sál, v zákulisí zmatek a my s kamerou na rameni zachycujeme dění okolo. Dlouho očekávaná událost s názvem Kostca® vyvrcholila téměř po třech hodinách předáním stejnojmenné ceny. Úloha účastníků byla nelehká a po tvrdém a netradičním boji zvítězila třída P1. A, pod vedením Jana Borského.


Po ranních přípravách na velkou reportáž jsme konečně usedli do „naší Beátky", se kterou jsme vyrazili vstříc velké kulturní události. Dali jsme si na čas – parkovací místa ve Vsetíně jsou skutečně omezená! Po úporném hledání, jsme zakotvili v zákazu vjezdu, kde se však nápadně blížilo auto nejmenované vsetínské TV a zřejmě z nás vycítilo konkurenci – museli jsme tedy okamžitě „vypadnout".


K našemu velkému překvapení jsme byli donuceni „složit" veškeré vybavení v malé, pochmurné chodbičce, kde začali vznikat naše první exkluzivní záběry. Nejsdílnější a nejochotnější byli nejmladší účastníci soutěže, děti z mateřské školy. Naopak nejvytíženější a nejméně dostupní byli moderátoři celé akce – Jakub Zajac a Ondřej Kocurek, kteří se během představení postarali o důvtip a zaujetí publika, rovněž předvedli své improvizační schopnosti. Postupně se před kamerou vystřídali téměř všichni účastníci – předcvičovatel aerobiku Pepa z lycea, sexy mužatka v lodičkách, které postavu závidí nejedna žena alias Tomáš Jaroš, mladá, začínající kapela „Kostka band", jejíž zpěvák pod vlivem stresu zapomněl text a v neposlední řadě také členka vítězné třídy, pravá ruka Jana Borského – Klaudia, která prozradila i to, co jsme vědět nemuseli.


A jaké jsou naše zážitky?
Negativní či pozitivní, vždy je to zážitek!
Zpočátku nám natáčení komplikovalo neřízené osvětlení, na úkor kterého padlo naše úvodní slovo, až na pátou klapku.
Byli jsme natolik aktivní, že kamera zabloudila i do šatny vystupujících, tak trochu v nevhodnou chvíli.
Kameraman byl natolik vytížen zdlouhavým programem, až začal trpět tupou bolestí v pravém rameni, která však s koncem programu odezněla.
Odcházeli jsme s pocitem zadostiučinění, plní nových zkušeností a s elánem do dalších výzev.NÁŠ TÝM:

Kameraman – Marek Vavruša
Redaktorky – Laura Krošláková, Izabela Bobulová a Veronika Velcerová
               

 

 

VIDEO

Z dopoledního představení Kostcaru Vám brzy přineseme žhavou reportáž! Sledujte náš web. 
Autor: M. Vavruša, L. Krošláková, I. Bobulová, V. Velcerová

Sdílet článek YCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRUYCube: ZÁKAZ VJEZDU aneb S KAMEROU V KUFRU