Vzkaz od absolventek

21. říjen 201523:10Autor Tereza Lebedová

Vzkaz od absolventek

Tento příspěvek bychom chtěly věnovat všem studentům Kostka školy


Jako současné vysokoškolačky sedíme v Brně při vínečku, máme slzy v očích, nejen protože se nám stýská, ale taky brečíme smíchy ze všech zážitků, které jsme tady prožily. 

Tímto příspěvkem bychom vám chtěly říct, ať si toho co nejvíc vážíte.

Myslíme na přátelské a vstřícné učitele, šílené zážitky se spolužáky. 
Myslíme na Itálii, Vídeň, stáže, lyžák, turisťák, Prahu, maturitní ples a taky na maturitu, kde nás všichni podrželi.
Víme, že teď Kostku berete jako klasickou střední školu, ale časem zjistíte, že jít sem bylo vaše nejlepší rozhodnutí v životě. 
Užijte si každý den ve škole, každou nudnou hodinu proměňte v tu, na kterou budete myslet tak, jako my myslíme na všechny. Opakovat se to už nikdy nebude!
Teď přijdeme na přednášku, nikdo se nás nezeptá, co jsme dělali o víkendu, jaké byli prázdniny nebo co kupujeme rodičům k Vánocům. Jsou to sice maličkosti, ale právě tyto maličkosti časem vytvoří jednu obrovskou vzpomínku.
 
Nechceme vás moralizovat, jen chceme, abyste na Kostku vzpomínali tak jako teď my. 

Maturantům chceme popřát moc štěstí. Nejkrásnější pocit je, kdy z vás stres spadne. Proto Vám neříkáme, ať se nebojíte. Hlavně si to užijte!
4 roky na Kostce byla ta nejlepší jízda, kterou jsme (zatím) zažily.

Vidíme se na Kostka plese, eeeeeej! :)

S láskou Kateřina Byrtusová, Kateřina Macková, Jana Macháčová, Jana Trtíková, Tereza Lebedová <3Sdílet článek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek YCube: Vzkaz od absolventek