Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádia

20. duben 201619:04Autor Hana Závodná

Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádia

Krátký rozhovor s našimi milovanými čtvrťáky Eliškou Janou Janatovou, Soňou Molatovou, Lukášem Vichtorou a Maksem Tkachenkem o tom jak se těší na 1. Narozeniny Kostka rádia. Vysílat budou 21.4. od19. do 20. hod. Tak neváhejte a zapněte si Kostka rádio.


Co pro vás rádio znamená ?

- Myslíme si, že je to něco jedinečného, co se jen tak na každé střední nevidí, o to víc si ho vážíme tady u nás na Kostce.

Jak se vám natáčelo narozeninové video ?
- Narozeninové video byl super nápad! Klobouk dolů před Terezkou Ledvinkovou, která se tak skvěle poprala s kamerou. Myslíme si, že natáčení se fakt povedlo.

Těšíte se na Narozeniny Kostka rádia ?
- Už se nemůžeme dočkat! Ve studiu budeme od 19. do 20 hod, tak ať nás posluchači nezapomenou zapnout, bude to stát za to!

Máte pozvaného nějakého speciálního hosta ? Pokud můžete prozradit tak jakého.
- Našimi hosty budou DJ Ready a DJ Rob, jsou to skvělý kluci, jsou pro každou srandu a jejich hudba je úžasná.

Máte přichystané nějaké překvapení ?
- To uvidíte.

Jelikož jste ve čtvrtém ročníku, co vám bude na Kostka rádiu nejvíce chybět ?
- Kdybychom o tom měli psát, vyťukali bychom písmenka z klávesnice. Je toho moc. A všechno se to posluchači dozvědí v našem čtvrtečním vysílání, kdy našim vzpomínkám za celé čtyři roky dáme dostatečný prostor.

Tímto bych chtěla našim milým čtvrťákům poděkovat za rozhovor a popřát jim hodně štěstí u maturity.

Sdílet článek YCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádiaYCube: Rozhovor s Eliškou, Soňou, Lukášem a Maksem o 1. narozeninách Kostka rádia