Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!

01. prosinec 201612:12Autor Jordanová Lucie

Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!

V pátek 25. 11. 2016 na naší škole proběhl už třetí ročník Movemberu! I těm, kterým knír nestihl od začátku listopadu narůst, si ho zde mohli nechat namalovat, či přilepit! Ale i jedlíci si zde přišli na své a to tak, že si mohli dát polívku s kníry či perníčky pečené z lásky!


Minulý týden v pátek na naší škole Kostka proběhl Movember již třetím rokem. Je to akce na podporu rakoviny prostaty u mužů. Prodávali se zde MO-placky, ale také něco pro jedlíky MO-perníčky a MO-polívka, po kterých se jen zaprášilo. ,,Příští rok by toho jídla mohlo být více." Prozradil nám pan B. Ovšem ani na chlapce či muže bez vousů se myslelo. Ti si mohli zajít do stánku, kde jim naše šikovné studentky knír namalovali nebo jim ho přilepily. 

 

Výdělek z prodeje šel ovšem na charitu. Také se zde propagovaly naše studentské firmy, které zde prodávali své výrobky tj. trička, ponožky a kryty na telefony. Ale ovšem přispěli na charitu také. 

 

Nechyběla zde ani foto stěna, u které fotil náš kolega David. Celá akce se také natáčela a byla zdokumentována. Odchytli jsme i našeho pana organizátora celé akce na naší škole pana B (Jan Borský), kterému se akce moc líbila, a byl šťastný, že vše klapalo tak jak mělo. I on podpořil naše studentské firmy a zakoupil nebo objednal si zmíněné zboží. Také nám kantoři rozdávali ,,palce", kterými naše stánky hodnotily. 

 

Vládla zde velmi pozitivní a veselá atmosféra a podle mého názoru se akce podařila na jedničku a těšíme se na další rok!  

Sdílet článek YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!YCube: Movember byl skvělý, i když bylo málo jídla!