O životě bez vzpomínek

22. leden 201812:01Autor Močko Daniel

O životě bez vzpomínek

Konečně je to za námi, holky svlékly své krásné šaty, kvůli kterým se dva týdny před plesem nenajedli. Kluci rozvázali kravaty, které jim o půlnoci zavazeli při aktivitách spojených s objímáním porcelánové mísy. Pan Čada si konečně mohl také dát zaslouženého panáka. Tohle jsou všeobecně známá fakta, ale pojďme se podívat na pravdivý a jedinečný obraz plesu z pohledu maturanta… společensky unaveného maturanta.


Všechno začalo nevinně, před plesem jsem si dal jenom pár panáků s Michalem a Anetkou.

Byl jsem ale zmaten, dovolím si tvrdit, že dokonce jsem byl zaskočen svou nepřipraveností.

Jak je většině populace známo, já, moji kamarádi a alkohol jdeme ruku v ruce skrz životem a navzájem jsme si oporou při každodenních potížích běžného studenta.

Tak jsme si po cestě z hotelu na ples koupili láhev Jagermajstra a párty mohla začít.

Naše vystoupení raději nebudu komentovat, protože co jsem já, jako jedinec, mohl pokazit jsem i pokazil. Moji spolužáci jsou na mě ale pyšní.

Byl jsem příjemně překvapen, jak byly všechny holky půvabné, žádné netrčel špek, neměla jebák a dokonce i legendární kníry zmizeli. Můj vzhled nebyl ale tak půvabný.

Celý ples byl absolutně skvělý. Moc si toho nepamatuju, což značí skvělou akci.

Touhle cestou chci poděkovat mojí mámě, paní Chroustové, panu Čadovi a všem mým kamarádům, kteří se o mě v hladině X starali.

 

S láskou v srdci,

 

Daniel. 

Sdílet článek YCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínekYCube: O životě bez vzpomínek