Na ples střízliví radši nelezte

24. leden 201819:01Autor Friedrichová Kristýna

Ples Kostka školy se každoročně neobejde bez pořádné show. Je už zvykem, že o tradiční nudu se nejedná. Každopádně, v globálu, mají všechny plesy něco společného. Po první skleničce vína, panáku či sklenici piva, si je začneme užívat více. A neříkejte, že ne.


Dámy, ty to mají těžší než pánové. Přece jen, uhlídat se natolik, abyste nezakoply o vlastní šaty, už dá nějakou tu práci za střízliva, natož když vám v žilách kuluje už nějaká ta deci něčeho silnějšího. Ano, narážím na jeden konkrétní okamžik, kdy jsem se já osobně málem svalila ze schodů dolů, střízlivá. To už umí člověka otrávit, ale nejhorší je, když sledujete vystoupení, jste společensky aktivní a zapomenete se napít. To si pak unavení celí sednete a ptáte se: Co mi chybí? A pak na to přijdete a utíkáte si rychle něco koupit, ve snaze dostat se do té správné plesové nálady. Do které se poté následně dostanete a jste, dalo by se říci, kamarádi se všemi, schopní téměř čehokoliv a když jste maturant, kterého čeká vystoupení, trému nahradí zdravé nadšení, jehož nesmí zase přebývat, aby pak z toho nebyla fraška.
Nicméně, opět platí pravidlo, že jste-li v náladě, smějete se všemu a i špatný vtip vám připadá jako vrcholná groteska. Navíc vás tolik netrápí vaši opilí kamarádi, protože jste, takříkajíc, na jedné lodi a to vás tak stmelí dohromady.
Plyne z toho jen jedno ponaučení; na ples střízliví radši nelezte, to byste si pak po desáté museli zavolat taxíka a odjet domů.

Sdílet článek YCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezteYCube: Na ples střízliví radši nelezte