Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!

12. únor 201812:02Autor Jordanová Lucie

Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!

Radost, smích, pláč a spusta dalších emocí, které se projeví během jednoho krásného a zimního večera. 19. ledna 2018 si napíšeme do diářů jako jedinečný Maturitní ples, který většina z nás prožije jen jednou za život. Chvíle strávené se svou rodinou a se svými přáteli na takovéhle akci je něco úžasného. A také je to jeden z hezčích a smutnějších chvil maturitního ročníku. Odbylo 19:00 a vše to začalo. Představilo se 6 maturitních tříd a předvedli své originální vystoupení.


Když jsem se před pár měsíci dívala do diáře na den 19. ledna, nikdy by mě nenapadlo, že ten den opravdu přijde. A už vůbec ne, že tak rychle. Protože ten čas letí tak rychle, až doletěl k tomu osudnému pátku. Přípravy šly v celku dobře, až na všechen prolitý pot a slzy, který jsme vynaložili do našeho vystoupení, videa a tak podobně. Měli jsme jediné štěstí, že jsme celý ples nepřipravovali sami. Nastal den D. Od rána bylo všechno klidné a pohodové. Pak se ale čas přehoupl na posledních zbývajících pár hodin do plesu a náš pokoj začal vypadat jako po výbuchu sopky. Bylo zde tolik lidí, kolik nepotkám snad ani do smrti. Všude se povalovalo oblečení, vše bylo zalepené lakem na vlasy, všude kolem ležela spousta šminek a také kousky od pizzy a nedojedené těstoviny.
Odbyla 18-tá hodina a všichni byli nachystání. Teda až na mě. Já stále pobíhala v pyžamu, nenachystaná a neučesaná. Ale na konec se to s malým zpožděním nějak stihlo. Celý večer probíhal hladce, vše bylo krásné. Pak nastal okamžik, na který naše třída čekala. Byli jsme na řadě s našim vystoupením a dále pak s šerpováním. V zákulisí probíhala napjatá atmosféra a téměř všichni jsme byli ve stresu. „Komu spadne balón, ten platí panáka" ozvalo se. Po této větě náš stres opadl, a šli jsme na to. Vystoupení jsme si moc užili. Pak ale přišel velký stres. Stihnu se převlíknout? Kde mám boty? Nejde mi sundat podkolenka! Nevíte někdo, kde mám šaty?! Pomoc! Padá mi podprsenka! Naštěstí mi se všemi starostmi pomohla nejmenovaná dívka ve stříbrných šatech, která byla ochotna mi dokonce i podprsenku podržet. A po téhle stresující chvíli jsme si již jen užívali a vychutnávali večer plný zábavy, radosti, tance, alkoholu a lásky. Byl to ples, na který budeme všichni vzpomínat jen a jen v dobrém. Sdílet článek YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!YCube: Stres, radost a prolité slzy, aneb náš MATURITNÍ PLES!